Eneloop Pro - zwycięzca testu akumulatorków PCWORLD.PL!
Akumulatorki R6/AA Panasonic Eneloop Pro zwyciężyły w teście akumulatorków, który przeprowadzili specjaliści z portalu PCWORLD.PL - zobaczcie, co o nich napisali...

"Wyniki dwóch miesięcy testów


Zwycięzcą naszego testu zostały ogniwa Panasonica - najnowsza wersja "czarnych" Eneloopów - model oznaczony jako BK-3HCCE. Wespół ze sklasyfikowanymi na drugim miejscu akumulatorkami VARTA 2600, i piątymi w rankingu Sony 2700 uzyskały najlepsze wyniki w testach wydajności. Ich średnia rzeczywista pojemność wynosi 2400 mAh. Przy siarczystym mrozie można liczyć na "wyciągnięcie" blisko 2100 mAh. Akumulatorki uzyskały także bardzo dobre wyniki w testach na lampie - udało się wykonać 393 błyski. Średni czas ładowania był najkrótszy z uzyskanych w całym rankingu i wynosił średnio 2,6 s przy pierwszych 250 błyskach. Tak, jak wszystkie inne Eneloopy są wykonane w technologii zmniejszającej samorozładowanie (mają utrzymywać 85% energii po roku) (...)."

Źródło:
http://www.pcworld.pl/artykuly/400726_3/Test.akumulatorkow.AA.Najlepsze.baterie.Ni.MH.wielokrotnego.ladowania.html

Kliknij, aby zobaczyć tabelę rankingu w powiększeniu:

eneloop pro
Eneloop Authorised Dealer


Zapraszamy do zakupów
w hurtowni internetowej
www.hurt.com.pl

hurt.com.pl - importer i dystrybutor produktów firmy Sanyo


Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam